• Seminārs

  • VADĪTĀJI:

  • UZZINĀSIET:

  • Reģistrācija:


personalaprocesiMaijā LTRK Vidzemes nodaļa aicina piedalīties seminārā “Efektīvāki personāla procesi”.
Norises laiks: 17 maijs, plkst. 11:00-12:30, Koncertzāle “Valmiera”, 2.stāva semināru zāle, Leona Paegles iela 10, Valmiera

Aicinām uzņēmumu vadītājus un personāla speciālistus apmeklēt bezmaksas semināru, kura laikā sniegsim informāciju par to, kā personāla atlases procesus padarīt efektīvākus un ietaupīt izmaksas, izmantojot tehnoloģiju sniegtās iespējas.


Bruno Rejs Corns
SIA Visma Enterprise HRM Produktu vadītājs, ar pieredzi lielu komandu veidošanā un darbinieku apmācību vadīšanā.

 


Andrejs Krilovs

SIA Softserviss vadītājs, Horizon konsultants

- Visma EasyCruit - Risinājums personāla atlases procesu vienkāršošanai un automatizēšanai, kas ietaupa laiku, padara personāla atlases procesus pārskatāmākus un uzlabo darba devēja tēlu, kā arī atvieglo komunikāciju ar potenciālajiem kandidātiem.

- Horizon Personāls - Personāla uzskaites risinājums, kas uzlabo uzņēmuma efektivitāti un darbinieku apmierinātību. Ļauj izvairīties no dubultas datu ievades un laika patēriņa tos apkopojot. Nodrošina pilnu darbinieka informācijas (personas datu un darba attiecību datu) uzkrāšanu personas kartītē.

- Visma HoP - Darbinieku pašapkalpošanās sistēmas HoP Personāla modulis, kas ļauj ietaupīt administratīvos resursus, nodrošināt personāla pieteikumu izveidi un saskaņošanu tiešsaistē.

regankReģistrācija līdz 16.maijam!! Aizpildot anketu organizatoru mājas lapā.

Reģistrējies ŠEIT

  • Aizvadītais Seminārs

ambiciozmerkVeiksmīgi noritēja Seminārs "Mērķu uzstādīšana un sasniegšana".

10.janvārī, Valmieras integrētās bibliotēkas 2. stāva zālē, notika LTRK Vidzeme un “Metacoach” rīkotais seminārs.

Seminārā dalību ņēma 15 dalībnieki ar ambiciozām idejām - dzīvokļa pirkšanas, viesu mājas izveide, kempinga atvēršana utt.

Semināra vadītāja, Laila Snidzāne, lūdza - katram dalībniekam izvirzīt vienu ambiciozu Mērķi un tad trīs stundu aktīvā darbā tika sagatavots plāns, tā realizācijā.

Katrs semināra dalībnieks mājās devās ar sagatavotu plānu sava Ambiciozā mērķa realizēšanai.

  • LTRK Vidzeme Semināri

Nav notikumu
  • Pagājušie Semināri

©2018 LTRK Vidzemes Nodaļa. Vidzemes Uzņēmēju Dienas. Izstrādāja un uztur eVeikalu MeistarDarbnīca.                                                                       .

Please publish modules in offcanvas position.